Joanna Jamróz


CentrumSportowca.pl cały czas rozwija swój zespół o nowe kreatywne postacie ze świata sportu, a w szczególności treningu sportowego, medycyny sportowej oraz dietetyki sportowej.

Przedstawicielką tej ostatniej dziedziny jest właśnie Joanna Jamróz - popularna w Polsce i nie tylko dietetyczka i blogerka, której artykuły, diety i przepisy będzie można znaleźć na stronach centrumsportowca.pl.

Joanna Jamróz prowadzi blog dietetyczny Your Natural Health by Joanna Jamróz, na który serdecznie zapraszamy.

Wszystkim, którzy nie śledzili dotychczas blogu Joanny, chcielibyśmy przybliżyć jej osobę. Przeczytajcie co w kilku zdaniach mówi o sobie nowa postać portalu CentrumSportowca.pl:

Jestem dietetykiem i miłośnikiem zdrowego stylu życia.
Interesuje mnie szczególnie nutrigenomika, psychoneuroimmunologia i medycyna ajurwedyjska. Pojmuję człowieka w holistycznym ujęciu, mając na uwadze wszystkie związane z nim aspekty.
Jestem od 7 lat wegetarianką, która usilnie próbuje przekonać świat, że dobrze zbilansowana dieta jarska jest doskonałym wyborem dla każdego zdrowego człowieka.
Jestem przekonania, iż jedynymi barierami w życiu do pokonania są te wykreowane przez nasz własny umysł.

Uważam, że to w jaki sposób się odżywiamy determinuje praktycznie wszystkie sfery naszego życia.
Szczególnie zależy mi na tym by wzbudzić świadomość konsumencką na tyle by każdy mógł za sprawą swych trafnych i świadomych wyborów cieszyć się zdrowiem przez długie lata nie rezygnując z przyjemności jedzenia.
 

Na naszym portalu wśród dietetyków sportowych bedziecie mogli znaleźć WIZYTÓWKĘ JOANNY JAMRÓZ.

ARTYKUŁY JOANNY JAMRÓZ NA CENTRUMSPORTOWCA.PL:

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »