« Powrót
 
Nazwa specjalistyYour Natural Health
by Joanna Jamróz
Adres Strona internetowa
E-mailJoannaJot80@gmail.com
Telefon
Adres strony internetowejhttp://your-naturalhealth.blogspot.co.uk/
SpecjalizacjeDietetycy, Analiza składu ciała
Opis

Jestem dietetykiem i miłośnikiem zdrowego stylu życia.
Interesuje mnie szczególnie nutrigenomika, psychoneuroimmunologia i medycyna ajurwedyjska. Pojmuję człowieka w holistycznym ujęciu, mając na uwadze wszystkie związane z nim aspekty.
Jestem od 7 lat wegetarianką, która usilnie próbuje przekonać świat, że dobrze zbilansowana dieta jarska jest doskonałym wyborem dla każdego zdrowego człowieka.
Jestem przekonania, iż jedynymi barierami w życiu do pokonania są te wykreowane przez nasz własny umysł.

Uważam, że to w jaki sposób się odżywiamy determinuje praktycznie wszystkie sfery naszego życia.
Szczególnie zależy mi na tym by wzbudzić świadomość konsumencką na tyle by każdy mógł za sprawą swych trafnych i świadomych wyborów cieszyć się zdrowiem przez długie lata nie rezygnując z przyjemności jedzenia.


 
facebookgoogle plus
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »