Decathlon Polska i CentrumSportowca rozpoczynają współpracę


„Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu” – zobowiązanie Decathlon Polska najlepiej ukazuje to jak wiele łączy największą sieć sklepów sportowych w Polsce z portalem CentrumSportowca.pl.

Decathlon Polska został sieciowym specjalistą CentrumSportowca.pl. Użytkownicy portalu wśród specjalistów CentrumSportowca.pl znajdą teraz wizytówki 33 sklepów Decathlon Polska zlokalizowanych w różnych regionach w całej Polsce oraz sklepu internetowego oferującego 40 tys. artykułów sportowych on-line. Więcej o wizytówkach specjalistów przeczytasz w OFERCIE.

Misją Decathlon jest promowanie radości płynącej z uprawiania sportu. Portal CentrumSportowca.pl ma spójną wizję z nami w idei zdrowego stylu życia, dbania o siebie poprzez wykorzystanie różnych form aktywności ruchowej. Posiada wyspecjalizowaną kadrę, dzięki czemu może pomagać swoim użytkownikom, tak samo jak my, klientom w naszych sklepach.– Daria Kamińska Manager ds. Marketingu Relacyjnego Decathlon Polska

Pierwszy Decathlon w Polsce pojawił się w 2001 roku w Warszawie, dzisiaj na terenach całego kraju znajdują się 33 sklepy Decathlon, a otwarcie kolejnych zaplanowane jest jeszcze na ten rok. Sukces jaki odniósł Decathlon w Polsce i na całym świecie zapewniła mu wysoka jakość produktów oraz dostępność w szerokim tego słowa znaczeniu. Sklepy Decathlon Polska cechują się nie tylko najszerszą gamą produktów (sprzęt sportowy do uprawiania ponad 70 dyscyplin sportowych) w bardzo dobrej jakości i cenie, ale również wysoką jakością obsługi klienta, który może liczyć na pomoc i fachowe porady przy wyborze właściwego sprzętu sportowego dla siebie.

Tworząc w ramach CentrumSportowca.pl wykaz specjalistów związanych ze sportem, kierowaliśmy się wizją stworzenia miejsca, w którym ludzie uprawiający sport o różnym stopniu zaawansowania, będą mieli możliwość znalezienia profesjonalistów, którzy będą ich wspierać na wszystkich etapach ich przygody ze sportem. Widząc Decathlon Polska wśród specjalistów CentrumSportowca.pl, jestem przekonany o tym, że udaje nam się realizować tą wizję i że polecamy naszym użytkownikom specjalistów najwyższej klasy. Jestem spokojny o to, że użytkownicy naszego portalu trafiając do sklepów Decathlon, będą usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru i w ten sposób wspólnie wesprzemy kolejnego sportowca w realizowaniu jego pasji. Michał Kłosiński jeden z właścicieli portalu CentrumSportowca.pl

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »