X-Turbo Spalanie

dalej
wróć
 

« Powrót

Jeśli chcecie schudnąć to trafiliście we właściwe miejsce!


X-Turbo Spalanie to czwarty i zarazem najbadziej wymagający trening z serii innowacyjnych treningów Turbo od CentrumSportowca.pl. Ten trening to kombinacja ćwiczeń Kardio i Turbo, dzięki czemu efekty są dużo szybsze niż przy innych treningach redukcyjnych.

W trakcie treningu X-Turbo Spalanie możesz spalić od 197 do 404 kalorii. Liczba spalonych kalorii jest uzależniona od wielu czynników, takich jak waga, wiek, wytrenowanie, ale najważniejszym czynnikiem jest Twoje zaangażowanie. Wykonując ćwiczenia z pełną energią i wkładając w nie całą swoją siłę, spalisz przynajmniej dwukrotnie więcej kalorii niż ćwicząc na „pół gwizdka”.

Intensywne treningi przynoszą korzyści  jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń. Badania dowiodły, że treningi takie jak ten skutkują przyśpieszeniem metabolizmu jeszcze od 24 do 48 godzin po skończonym treningu. Także siedząc dzisiaj wieczorem przed telewizorem lub czytając książkę, Twój organizm będzie nadal spalał ponadnormatywną liczbę kalorii.

Aby zmaksymalizować efekty redukcyjne połącz Turbo Spalanie z treningiem CARDIO ABS lub innym treningiem cardio.

>> TRENINGI CARDIO << 

 

METODA TURBO

To jeden z treningów w których została zastosowana innowacyjna metoda redukcyjna "Turbo".

Stworzona przez CentrumSportowca.pl metoda ma na celu zwiększenie intensywności treningu poprzez bardzo dynamiczne 10 sekundowe ćwiczenia Turbo, które wykonujemy ze 100% zaangażowaniem w maksymalnym możliwym w tym momencie tempie. Skutkuje to bardzo mocnym przyśpieszeniem metabolizmu, wywołując jednocześnie dług tlenowy w mięśniach.

Efekt: Redukcja tkanki tłuszczowej oraz bardzo szybkie spalanie kalorii w trakcie treningu i nie tylko. Treningi Turbo przynoszą efekty jeszcze długo po zakończonym wysiłku!

  • POLEĆ TRENING X-TURBO SPALANIE SWOIM ZNAJOMYM

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »