Turbo Dla Początkujących

dalej
wróć
 

« Powrót

Dynamiczny trening w pozycji stojącej, wykorzystujący metodę TURBO, znaną z serii treningów Turbo Spalanie CentrumSportowca.pl.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was nieco łatwiejszą, choć równie energetyczną wersję, która świetnie sprawdzi się jako początek przygody z treningami Turbo zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych użytkowników.

Regularne wykonywanie tego treningu przynosi efekt odchudzający i wzmacniający. Więc jeśli chcesz schudnąć lub wzmocnić swoje ciało, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Spalanie: 110-230 kcal

Aby zmaksymalizować efekty redukcyjne połącz Turbo Spalanie z treningiem CARDIO ABS lub innym treningiem cardio.

>> TRENINGI CARDIO << 

 

METODA TURBO

To jeden z treningów w których została zastosowana innowacyjna metoda redukcyjna "Turbo".

Stworzona przez CentrumSportowca.pl metoda ma na celu zwiększenie intensywności treningu poprzez bardzo dynamiczne 10 sekundowe ćwiczenia Turbo, które wykonujemy ze 100% zaangażowaniem w maksymalnym możliwym w tym momencie tempie. Skutkuje to bardzo mocnym przyśpieszeniem metabolizmu, wywołując jednocześnie dług tlenowy w mięśniach.

Efekt: Redukcja tkanki tłuszczowej oraz bardzo szybkie spalanie kalorii w trakcie treningu i nie tylko. Treningi Turbo przynoszą efekty jeszcze długo po zakończonym wysiłku!

  • POLEĆ TRENING TURBO SWOIM ZNAJOMYM

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »