Seksowne Pośladki

dalej
wróć
 

« Powrót

Wcale nie musisz spędzać całych dni na siłowni, żeby ukształtować sportową sylwetkę. Trening "Seksowne Pośladki" jest na to najlepszym dowodem. Po 12 minutach tych ćwiczeń Twoje mięśnie pośladków i ud będą płonąć! Jeśli nie masz dużo czasu, a chcesz osiągnąć perfekcyjne pośladki i smukłe uda, ten trening jest dla Ciebie!

Wykonując ten trening osiągniesz swój cel dużo szybciej niż wykonując setki przysiadów jak np. w 30-dniowych wyzwaniach. Ćwiczenia zawarte w tym treningu zostały dobrane z myślą o tym, aby uaktywnić wszystkie partie mięśni pośladkowych, tak aby Twoje pośladki stały się okrągłe i mocne. 

Jak często wykonywać ten trening?

Możesz wykonywać Trening na Seksowne Pośladki więcej niż raz dziennie, jeśli jesteś oczywiście wstanie! Wykonuj ten trening jednak nie częściej niż 3-4 dni w tygodniu, tak aby między dniami treningowymi robić sobie dzień przerwy dla regeneracji i odbudowy mięśni pośladkowych. 

Jak połączyć ten trening z innymi treningami CentrumSportowca.pl?

Jeśli masz tylko kwadrans na trening, to będzie to bardzo dobrze wykorzystany czas!
Jeśli jednak jednym z Twoich celów jest schudnięcie, radzimy Ci połączyć ten trening z innym, dłuższym treningiem, który pozwoli Ci na spalenie większej ilości kalorii. W efekcie czego, w połączeniu z odpowiednią dietą będziesz wstanie uzyskać dzienny deficyt kalorii, który da zamierzony efekt zrzucenia zbędnych kilogramów. 

Proponujemy wykonać "Trening na Seksowne Pośladki" na koniec jednego z poniższych ponad 20 minutowych treningów. Dzięki tym treningom wydłużysz wysiłek i jednocześnie dzięki ich wysokiej intensywności bardzo mocno podkręcisz swój metabolizm, co będzie skutkowało spalaniem ponadnormatywnej liczby kalorii jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń.

  • Turbo Spalanie - Trening Odchudzający

  • Wyładuj Swój Stres - Trening Kardio KickBoxing

Pamiętaj o rozgrzewce przed i rozluźnieniu po treningu. Rozluźnienie powinno zawierać stretching statyczny, a rozgrzewka stretching dynamiczny. Dowiedz się więcej na ten temat w artykule:  STRETCHING

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »