Wizytówki specjalistów


Stwórz swoją wizytówkę i dołącz do specjalistów CentrumSportowca.pl!

Centrum Specjalistów to miejsce zrzeszające ekspertów z trzech działów związanych ze sportem. W ramach centrum kontuzji, centrum odżywiania i centrum treningu stworzyliśmy dwanaście kategorii ściśle związanych z aktywnością i życiem sportowców.

Wizytówka specjalisty CentrumSportowca.pl to sposób na dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów odwiedzających ten portal.

Specjaliści CentrumSportowca.pl wyróżnieni są na portalu w unikalny i innowacyjny sposób, pozwalający zmaksymalizować dotarcie do potencjalnych klientów.

WIZYTÓWKA DARMOWA - Twoja wizytówka znajdzie się w Centrum Specjalistów, katalogu zrzeszającym specjalistów od sportu z całej Polski. Jeśli Twoja działalność jest skierowana do ludzi uprawiających sport, po prostu musisz tu być. Wizytówka Darmowa jest w 100% bezpłatna!

WIZYTÓWKA PREMIUM - to coś więcej niż zwykła wizytówka. Wizytówka Premium to unikalna reklama trafiająca do potencjalnych klientów. Twoja wizytówka będzie pojawiać przy artykułach, zdjęciach i film ach związanych z Twoja działalnością. Ponadto Wizytówki Premium wyświetlają się na pierwszych miejscach w Centrum Specjalistów przed Wizytówkami Darmowymi. Chcesz się wyróżnić i zyskać wielu nowych klientów - wykup Wizytówkę Premium!

Wyświetlanie się wizytówki przy treściach związanych z profesją specjalisty.

Treści na portalu CentrumSportowca.pl połączone są z wizytówkami specjalistów w danym temacie. Dzięki temu użytkownik otrzymuję kompleksową pomoc, czyli interesujące go informacje + kontakt do specjalisty w danej dziedzinie.

Wizytówka specjalisty pojawiać się będzie przy artykułach, newsach oraz wszystkich treściach i materiałach związanych z jego specjalizacją.

Dzięki "kategoryzacji wizytówek" specjalista uzyskuje promocję wśród potencjalnych klientów szukających treści związanych z jego profesją, zamiast promować się wśród osób nie zainteresowanych jego specjalizacją.

Wyświetlanie się wizytówki specjalisty użytkownikom wyłącznie z jego regionu.

Użytkownik odwiedzając portal CentrumSportowca.pl wybiera zamieszkiwane przez siebie miejscowość oraz województwo. Przegladając na portalu interesujące go treści będzie widział wizytówki wyłącznie specjalistów ze swojego miasta i województwa.

Dzięki "regionalizacji wizytówek" specjaliści uzyskują promocję wśród potencjalnych klientów ze swojej lokalizacji, zamiast promować się wśród użytkowników z całej Polski, którzy i tak ze względów logistycznych nie będą mogli skorzystać z ich usług.

Czas trwania abonamentu

(okres aktywności Wizytówki)

Wizytówka Darmowa
Pojedyncza/Multi

(dowolna liczba specjalizacji)

Wizytówka Premium
Pojedyncza

(1 specjalizacja)

Wizytówka Premium
Multi

(2 i więcej specjalizacji)

1 miesiąc

0zł

49zł

99zł

6 miesięcy

0zł

199zł

399zł

12 miesięcy

0zł

349zł

699zł


Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
wyślij mail na: info@centrumsportowca.pl

lub

kliknij baner poniżej i zarejestruj się jako Specjalista
(rejestracja jest w 100% bezpłatna)

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »