Green Way


Portal CentrumSportowca.pl nawiązał współpracę z firmą Green Way – jednym z liderów rynku zdrowej żywności w Polsce. Od teraz wśród Specjalistów CentrumSportowca.pl będzie można znaleźć wegetariańskie bary sieci Green Way.

Green Way to jedna z firm idealnie wpisujących się w filozofię naszego portalu. Swoim klientom oferują zdrowe i bogate w wartości odżywcze wegetariańskie posiłki. Użytkownicy portalu na stronach CentrumSportowca.pl dowiedzą się jak prawidłowo się odżywiać, a realizować swoją sportową dietę będą mogli właśnie w takich miejscach jak Green Way. Michał Kłosiński jeden z właścicieli portalu CentrumSportowca.pl

Promowanie zdrowego odżywiania od zawsze było wpisane w misję naszej firmy, dlatego mamy przekonanie, że nawiązując współpracę z CentrumSportowca.pl promujemy się we właściwym miejscu. Wiemy jak ważna jest odpowiednia dieta wśród sportowców, zarówno tych profesjonalnych, jak i tych którzy sport uprawiają od czasu do czasu. Nasze bary bogactwem swojego menu zaspokoją nawet najbardziej wygórowane potrzeby żywieniowe i będą idealnym miejscem dla użytkowników CentrumSportowca.pl - Joanna Skraburska Specjalista ds. Jakości i Rozwoju Sieci Green Way

 

Green Way to największa polska firma gastronomiczna na rynku wegetariańskim, a także jedna z największych tego typu firm na całym świecie. Kuchnia Green Way łączy w sobie dotychczasowy dorobek kulinarny wielu narodów i regionów oraz współczesną wiedzę naukową o zdrowiu człowieka i jego środowiska.

Firma Green Way oprócz zdrowego i smacznego jedzenia, kojarzona jest mocno ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, która od zawsze towarzyszyła działalności tej sieci. Wysokie standardy etyczne firmy odnoszą się zarówno do sposobu pozyskiwania surowców i produktów jak i do ograniczenia wpływu jej działalności na środowisko naturalne.

 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »