TurboWeek

dalej
wróć
 

« Powrót

#TurboWeek to tygodniowy średnio-zaawansowany program treningowy oparty na treningach Turbo.  Ten program przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce wzmocnić swoje całe ciało i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.


UWAGA: W TRAKCIE TEGO TYGODNIA MOŻECIE SPALIĆ 5 000 KALORII !!!

METODA TURBO

Stworzona przez CentrumSportowca.pl metoda ma na celu zwiększenie intensywności treningu poprzez bardzo dynamiczne 10 sekundowe ćwiczenia Turbo, które wykonujemy ze 100% zaangażowaniem w maksymalnym możliwym w tym momencie tempie. Skutkuje to bardzo mocnym przyśpieszeniem metabolizmu, wywołując jednocześnie dług tlenowy w mięśniach.

Efekt: Redukcja tkanki tłuszczowej oraz bardzo szybkie spalanie kalorii w trakcie treningu i nie tylko. Treningi Turbo przynoszą efekty jeszcze długo po zakończonym wysiłku!

Przed przystąpieniem do planu treningowego zapoznaj się z instrukcjami na końcu strony.*

#TurboWeek - dzień 1

  

#TurboWeek - dzień 2

  

#TurboWeek - dzień 3

  

#TurboWeek - dzień 4

   

#TurboWeek - dzień 5

  

#TurboWeek - dzień 6

  

#TurboWeek - dzień 7

  

Teraz czas na odpoczynek... Świetnie się spisaliśćie! Spaliliście 5000 kcal !!!

* Mimo, że jest to 7-dniowy program treningowy, nie musi być on wcale wykonany na przestrzeni tygodnia. Jeśli Twój organizm nie będzie w stanie zregenerować się przed kolejnym dniem treningowym, zrób sobie dzień przerwy od intensywnych ćwiczeń. Plan treningowy może być rozłożony nawet na kilkanaście dni. To Ty wsłuchując się w swój organizm musisz ustalić odpowiednie proporcje między dniami treningowymi, a dniami regeneracyjnymi.

Zestawy ćwiczeń w tym planie treningowym mogą być nieodpowiednie dla pewnych osób, a próby ich wykonywania mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie. Aby zminimalizować ryzyko utraty zdrowia/kontuzji nie narażaj się w na wysiłek ponad swoje możliwości. Jeśli w trakcie wykonywania tego planu treningowego poczujesz się słabo, będziesz odczuwać zawroty głowy, zamroczenie lub zrobi Ci się duszno skonsultuj się z lekarzem. Osobom, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne zalecana jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem tego planu treningowego.
Autorzy i dystrybutorzy tego planu treningowego nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek korzystania z niego.
 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »