#EnergyWeek

dalej
wróć
 

« Powrót

Pełny tygodniowy zestaw treningów #EnergyWeek, który pozwoli Wam pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnić Wasze ciało!
UWAGA: W TRAKCIE TEGO TYGODNIA MOŻECIE SPALIĆ NAWET 3 500 KALORII !!!


Wszystkie treningi możecie wykonać w domu... także nie ma żadnych wymówek ;)
TO CO PRZYŁĄCZACIE SIĘ DO NASZEGO TYGODNIOWEGO PLANU TRENINGOWEGO ??

Przed przystąpieniem do planu treningowego zapoznaj się z instrukcjami na końcu strony.* 

1 DZIEŃ (250-500 kcal)

2 DZIEŃ (250-500 kcal)

3 DZIEŃ (300-675 kcal)

4 DZIEŃ (200-450 kcal)

5 DZIEŃ (250-550 kcal)

6 DZIEŃ (200-350 kcal)

7 DZIEŃ (300-550 kcal)

Teraz czas na odpoczynek... ZASŁUŻYLIŚCIE NA TO! 3500 kcal w 7 dni!! BRAWO!!!

* Mimo, że jest to 7-dniowy program treningowy, nie musi być on wcale wykonany na przestrzeni tygodnia. Jeśli Twój organizm nie będzie w stanie zregenerować się przed kolejnym dniem treningowym, zrób sobie dzień przerwy od intensywnych ćwiczeń. Plan treningowy może być rozłożony nawet na kilkanaście dni. To Ty wsłuchując się w swój organizm musisz ustalić odpowiednie proporcje między dniami treningowymi, a dniami regeneracyjnymi.

Zestawy ćwiczeń w tym planie treningowym mogą być nieodpowiednie dla pewnych osób, a próby ich wykonywania mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie. Aby zminimalizować ryzyko utraty zdrowia/kontuzji nie narażaj się w na wysiłek ponad swoje możliwości. Jeśli w trakcie wykonywania tego planu treningowego poczujesz się słabo, będziesz odczuwać zawroty głowy, zamroczenie lub zrobi Ci się duszno skonsultuj się z lekarzem. Osobom, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne zalecana jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem tego planu treningowego.
Autorzy i dystrybutorzy tego planu treningowego nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek korzystania z niego.
 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »