1H WEEK

dalej
wróć
 

« Powrót

 

Program treningowy 1H WEEK opiera się na 60 minutowej aktywności przez 7 dni w tygodniu. Godzina aktywności dziennie, to sporo, ale jesteśmy to winni swoim organizmom po 8 godzinach pracy, które niestety często spędzamy w niezdrowej dla naszego ciała pozycji (najczęściej siędzącej).

 

UWAGA: W TRAKCIE TEGO TYGODNIA SPALICIE PONAD 5 000 KALORII !!!


Zestawy treningowe nie zawsze zawierają rozgrzewki i rozluźnienia, każdy ćwiczący musi pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się do treningu oraz o rozluźnieniu po zakończonym wysiłku.

Przed przystąpieniem do planu treningowego zapoznaj się z instrukcjami na końcu strony.* 

1H WEEK - dzień 1

  

1H WEEK - dzień 2

  

1H WEEK - dzień 3

  

1H WEEK - dzień 4

  

1H WEEK - dzień 5

  

1H WEEK - dzień 6

   

1H WEEK - dzień 7

  


WOW! 1H Week ukończony!
Zasłużyliście na odpoczynek... W ciągu tych 7 dni spaliliście ponad 5000 kcal !!!

* Mimo, że jest to 7-dniowy program treningowy, nie musi być on wcale wykonany na przestrzeni tygodnia. Jeśli Twój organizm nie będzie w stanie zregenerować się przed kolejnym dniem treningowym, zrób sobie dzień przerwy od intensywnych ćwiczeń. Plan treningowy może być rozłożony nawet na kilkanaście dni. To Ty wsłuchując się w swój organizm musisz ustalić odpowiednie proporcje między dniami treningowymi, a dniami regeneracyjnymi.

Zestawy ćwiczeń w tym planie treningowym mogą być nieodpowiednie dla pewnych osób, a próby ich wykonywania mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie. Aby zminimalizować ryzyko utraty zdrowia/kontuzji nie narażaj się w na wysiłek ponad swoje możliwości. Jeśli w trakcie wykonywania tego planu treningowego poczujesz się słabo, będziesz odczuwać zawroty głowy, zamroczenie lub zrobi Ci się duszno skonsultuj się z lekarzem. Osobom, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne zalecana jest konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem tego planu treningowego.
Autorzy i dystrybutorzy tego planu treningowego nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek korzystania z niego.
 

CENTRUM KONTUZJI

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA

Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU

Zobacz wszystkie »