« Powrót
 
Nazwa specjalistyMATNER RUNNING TEAM
AdresNarcyzów 48-303 Nysa
E-mailkontakt@matnerrunning.pl
Telefon+48665996825
Adres strony internetowejhttp://www.matnerrunning.pl
SpecjalizacjeFizjoterapeuci, Masażyści, Dietetycy, Odżywki i suplementy, Trenerzy Personalni, Kluby fitness
Opis

MATNER RUNNING TEAM -amatorskie bieganie w profesjonalnych rękach MATNER RUNNING TEAM to grupa inna niż wszystkie. Bieganie ma wiele wymiarów. Oczywiście sportowy, pedagogiczny, społeczny, zdrowotny i wiele, wiele innych. Dla mnie bieganie to coś, bez czego nie mógłbym już chyba żyć. Ale ostatnio bieganie to dla mnie pomoc. Pomoc w realizacji marzeń. Zdobywając wiedzę na studiach zrozumiałem, jak ważne jest holistyczne podejście do pacjenta, klienta. Tylko całościowa analiza pozwala dobrać odpowiednie środki, aby osiągnąć zamierzony cel. MATNER RUNNING TEAM to kompleksowe treningi biegowe, wiedza, doświadczenie, realizacja marzeń, ambitne cele oraz radość, którą niesie sport. „ Jedni tworzą muzyką, słowem czy pędzlem. Natomiast ja chciałbym stworzyć coś pięknego kiedy biegam”. Biegaj i zrób coś pięknego!

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »