« Powrót
 
Nazwa specjalistyPaula Lewczuk
AdresPiłsudskiego 135 Łódź
E-mailgymplaza@gymplaza.pl
Telefon42 252 39 99
Adres strony internetowejhttp://gymplaza.pl/trenerzy-i-instruktorzy/paula-lewczuk
SpecjalizacjeDietetycy, Trenerzy Personalni
Opis

Trener Personalny w klubie GymPlaza Fitness Club 
Zdobywczyni Pucharu Polski w fitness bikini
Mistrzyni Juniorów w fitness bikini
Vce mistrzyni Polski seniorów
Finalistka Mistrzostw świata 

Paula Lewczuk to jedna z niewielu kobiet w tym kraju, która potrafi perfekcyjnie zadbać o swoje ciało. Pomaga jej w tym bez wątpienia wiedza dietetyczki, a także pasja, dzięki której spędza po kilka godzin dziennie na siłowni i aerobiku.

Urodzona w 1990 roku zawodniczka, przez 11 lat trenowała sztuki walki, ale ze względu na naukę, musiała zrezygnować z tej dyscypliny i dość niespodziewanie zainteresować się inną.

Na uczelni Collegium Medicum w Bydgoszczy poznała swoją przyjaciółkę Natalię Gackę - Mistrzynię Polski Juniorek w Fitness Sylwetkowym, a także swojego późniejszego chłopaka, który również jest profesjonalnym zawodnikiem.

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »