« Powrót
 
Nazwa specjalistyPaula Lewczuk
AdresPiłsudskiego 135 Łódź
E-mailgymplaza@gymplaza.pl
Telefon42 252 39 99
Adres strony internetowejhttp://gymplaza.pl/trenerzy-i-instruktorzy/paula-lewczuk
SpecjalizacjeDietetycy, Trenerzy Personalni
Opis

Trener Personalny w klubie GymPlaza Fitness Club 
Zdobywczyni Pucharu Polski w fitness bikini
Mistrzyni Juniorów w fitness bikini
Vce mistrzyni Polski seniorów
Finalistka Mistrzostw świata 

Paula Lewczuk to jedna z niewielu kobiet w tym kraju, która potrafi perfekcyjnie zadbać o swoje ciało. Pomaga jej w tym bez wątpienia wiedza dietetyczki, a także pasja, dzięki której spędza po kilka godzin dziennie na siłowni i aerobiku.

Urodzona w 1990 roku zawodniczka, przez 11 lat trenowała sztuki walki, ale ze względu na naukę, musiała zrezygnować z tej dyscypliny i dość niespodziewanie zainteresować się inną.

Na uczelni Collegium Medicum w Bydgoszczy poznała swoją przyjaciółkę Natalię Gackę - Mistrzynię Polski Juniorek w Fitness Sylwetkowym, a także swojego późniejszego chłopaka, który również jest profesjonalnym zawodnikiem.

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »