« Powrót
 
Nazwa specjalistyTrener Personalny
Jarosław Wasiak
Adres Łódź
E-mailwasiakjaroslaw84@gmail.com
Telefon+48 606 780 597
SpecjalizacjeOdżywki i suplementy, Trenerzy Personalni
Opis

Przez ponad 7 lat zawodnik Rudzkiego Klubu Sportowego, później AZS-u Łódź,wielokrotny reprezentant Polski, od 2014 roku dyplomowany Trener Personalny Polskiej Federacji Sportu Powszechnego. Przez 7 lat pracownik jednego z najstarszych sklepów z suplementami diety. Podczas mojej kariery sportowej moim największym sukcesem jest brązowy medal podczas Halowych Mistrzostw Europy w Turynie w 2009r w sztafecie 4x400m. Nie raz miałem zaszczyt reprezentować Nasz kraj na zawodach międzynarodowych. Do tego byłem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski (na stadionie otwartym i na hali) oraz corocznym finalistą Mistrzostw Polski. Dzięki współpracy z różnymi trenerami: klubowymi i kadrowymi oraz treningom na początku typowo sprinterskim, a później tzw. sprint przedłużony (400 m) udało mi się zdobyć doświadczenie treningowe, dostrzec różnice w efektywności poszczególnych elementów treningu na wynik sportowy w danej konkurencji. Wiedzę, którą zdobyłem chcę wykorzystać, aby pomóc Wam w poprawie motoryki, skoczności, szybkości, wytrzymałości, redukcji tkanki tłuszczowej.

Mój trening ukierunkowany jest dla biegaczy, piłkarzy, tenisistów, koszykarzy, siatkarzy, piłkarzy ręcznych i innych sportowców oraz osób (amatorów), które chcą zredukować zbędne kilogramy, poprawić swoje wyniki siłowe i poprawić jakość życia

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »