« Powrót
 
Nazwa specjalistytrener-bytomski.blogspot.com
Adres Strona internetowa
E-mailtrenerslask@gmail.com
Telefon+48 513 574 526
Adres strony internetowejhttp://trener-bytomski.blogspot.com/
SpecjalizacjeTrenerzy Personalni
Opis

Nazywam się Rafał Bytomski.

Jestem absolwentem AWF Katowice, kierunek wychowanie fizyczne i edukacja obronna.
Posiadam uprawnienia trenera lekkoatletyki, instruktora fitness i sportów siłowych, instruktora pływania i ratownika WOPR.

Moją największa życiową pasją są ćwiczenia siłowe i zdrowy styl życia. Trenuję na siłowni kilka razy w tygodniu od wielu lat, zdrowo się odżywiam, a wolny czas staram się spędzać na świeżym powietrzu. Uwielbiam bieganie, pływanie, chodzenie po górach.
 
W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie klient, zawsze staram się dostosować trening indywidualnie, tak aby każdy był zadowolony. Bardzo ważne jest dla mnie holistyczne podejście do każdego człowieka - tak aby wzmacniać nie tylko ciało, ale również umysł.
Uważam, że trening powinien być funkcjonalny, czyli przydatny w życiu codziennym.

Staram się zarazić pasją wszystkich, którzy ćwiczą razem ze mną oraz przekazać im odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby trening służył ich zdrowiu.
 
facebookyoutube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »