« Powrót
 
Nazwa specjalistytrener-bytomski.blogspot.com
Adres Strona internetowa
E-mailtrenerslask@gmail.com
Telefon+48 513 574 526
Adres strony internetowejhttp://trener-bytomski.blogspot.com/
SpecjalizacjeTrenerzy Personalni
Opis

Nazywam się Rafał Bytomski.

Jestem absolwentem AWF Katowice, kierunek wychowanie fizyczne i edukacja obronna.
Posiadam uprawnienia trenera lekkoatletyki, instruktora fitness i sportów siłowych, instruktora pływania i ratownika WOPR.

Moją największa życiową pasją są ćwiczenia siłowe i zdrowy styl życia. Trenuję na siłowni kilka razy w tygodniu od wielu lat, zdrowo się odżywiam, a wolny czas staram się spędzać na świeżym powietrzu. Uwielbiam bieganie, pływanie, chodzenie po górach.
 
W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie klient, zawsze staram się dostosować trening indywidualnie, tak aby każdy był zadowolony. Bardzo ważne jest dla mnie holistyczne podejście do każdego człowieka - tak aby wzmacniać nie tylko ciało, ale również umysł.
Uważam, że trening powinien być funkcjonalny, czyli przydatny w życiu codziennym.

Staram się zarazić pasją wszystkich, którzy ćwiczą razem ze mną oraz przekazać im odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby trening służył ich zdrowiu.
 
facebookyoutube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


play-13x9-xturbo.jpg

X-Turbo Spalanie

Czwarta i zarazem najbardziej wymagająca edycja treningu Turbo Spalanie. Dodatkowe 40 sekundowe ćwiczenia stabilizacyjne w każdej rundzie + bonusowa 4 runda! Ten trening da Wam popalić!

trenuj »
Zobacz wszystkie »