« Powrót
 
Nazwa specjalistytrenujztrenerem.pl
Adres Strona internetowa
E-mailKarol.kwilinski@gmail.com
Telefon+48 886577509
Adres strony internetowejhttp://www.trenujztrenerem.pl/
SpecjalizacjeTrenerzy Personalni
Opis

Ekspert to podobno osoba, która popełniła wszystkie możliwe błędy w danej dziedzinie. Kilkuletnie doświadczenie jako zawodnik oraz jako trener daje mi lepsze spojrzenie na to jak odbiera trening osoba trenująca. Ponadto ciągły trening, obserwacja, testowanie umożliwia pełny pogląd i ewaluacje wybranych metod i środków treningowych. Setki przeprowadzonych treningów personalnych pozwalają lepiej i sprawniej pomagać moim podopiecznym, którzy trenują dni, miesiące, a nawet lata…

 
facebooktwitter
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »