« Powrót
 
Nazwa specjalistyBe Healthy and Beauty
by Katarzyna Skukowska
Adres Strona internetowa
E-mailk.skukowska@vp.pl
Telefon+48 570 702 045
Adres strony internetowejhttp://be-healthy-and-beauty.blog.pl/
SpecjalizacjeDietetycy
Opis

Jestem dietetykiem i specjalistą od żywienia człowieka I stopnia, ale kontynuuję naukę na II stopniu w tym samym kierunku. Dokładna nazwa kierunku to Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalizacji Dietetyka i Żywienie Człowieka.

Dlaczego o tym piszę? Bo będąc dietetykiem niezmiernie ważna jest technologia żywności, którą jemy, a nie tylko jej wartość odżywcza. Na studiach nauczyłam się nie tylko układać diety i rozpoznawać choroby, ale nauczyłam się również technologii, które stosujemy na co dzień. Ma to ogromne znaczenie, gdyżtechnologiczna obróbka znacznie zmienia właściwości odżywcze i zdrowotne wszelkich produktów spożywczych, a co za tym idzie, wpływa na naszą sylwetkę i zdrowie. A przecież o tym głównie mowa na moim blogu :)

Od zawsze uwielbiałam gotować i już jako małe dziecko robiłam co nieco w kuchni. Jednak zdrowym odżywianiem zaczęłam się interesować w szkole średniej, a w ostatniej klasie byłam już pewna na 100% co chcę robić w życiu. Moim marzeniem jest otworzenie prywatnego gabinetu dietetycznego oraz, być może, praca z chorymi ludźmi w przychodni pod okiem lekarzy specjalistów.

Ze względu na moją pasję, wiedzę zdobywam nie tylko na studiach, ale również z artykułów naukowych oraz dzięki konsultacjom z dietetykami, lekarzami i trenerami z wieloletnimi doświadczeniami zawodowymi.

Bardzo pomocne w rozwijaniu moich umiejętności były praktyki, które odbywałam w gabinecie dietetycznym sieci Dobry Dietetyk. Dzięki nim miałam możliwość udzielania porad m.in. Kobietom ciężarnym, karmiącym oraz Kobietom chcącym wrócić do formy po ciąży. Event, w którym brałam udział nosił tytuł „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” i miał miejsce w C.H. Galaxy w Szczecinie.

Obecnie współpracuję ze Studio Urody Pani Beaty Krajnik w Szczecinie. Razem stworzyłyśmy PROGRAMY WYSZCZUPLAJĄCE, które obejmują opiekę dietetyczną pod moim nadzorem i serię zabiegów wspomagających odchudzanie pod nadzorem Pani Beaty Krajnik oraz innych specjalistek. Z nami odchudzanie jest nie tylko efektywne, ale również miłe i przyjemne.
Szczegóły Programów znajdziecie na stronie ocean-urody.pl w zakładce Dietetyka. Ponadto zapraszam na moją stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat wizyty, pakietów oraz współpracy ze mną: www.k-skukowska.wix.com/dietetyk

Na zakończenie dodam coś, czego dowiedziałam się dopiero na moich studiach:

ŻEBY SCHUDNĄĆ, TRZEBA JEŚĆ!

Pozdrawiam gorąco, 

Kasia ;)

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »