« Powrót
 
Nazwa specjalistyNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICINES" Kazimierz Przepiórski
AdresNowe Łubki 5a 09-454 Bulkowo
E-mailkazimierzprzepiorski@gmail.com
Telefon242 651 312
Adres strony internetowejhttp://medbiz.pl/niepubliczny-zaklad-opieki-zdrowotnej-medicines-nowe-lubki/
SpecjalizacjeFizjoterapeuci
Opis

W jednostce wykonywane są dwa świadczenia medyczne. Do wykonywanych usług należą: Opieka paliatywna i hospicyjna(mały limit świadczeń), Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze (mały limit świadczeń)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medicines" Kazimierz Przepiórski ma poradnię lekarza pierwszego kontaktu pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej. Specjalnie dla Kobiet poradnia świadczy opiekę położnej POZ w zakresie edukacji związanej z planowaniem rodziny, opieki w okresie ciąży podobnie jak opieki nad kobietą w każdym okresie życia. Umowa instytucji obejmująca usługi lekarza pierwszego kontaktu zawiera opiniowanie stanu zdrowia pacjenta, wystawianie zaświadczeń o stanie zdrowia i także przeprowadzanie badań pacjentów. Do zakresu zadań wykwalifikowanej pielęgniarki w poradni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Zawiera pełną opiekę pielęgniarską nad społecznością w środowisku zamieszkania i miejsc udzielania świadczeń. Placówka posiada kontrakt na transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej. Ten rodzaj transportu przysługuję chorym w przypadkach jeśli zachodzi uzasadniona potrzeba leczenia leczenia określonych schorzeń , a także by zachowć ciągłości leczenia.

 
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »