« Powrót
 
Nazwa specjalistyMedGo
Adresul. Gwiaździsta 71 01-651 Warszawa
E-mailbiuro@medgo.pl
Telefon22 42 80 784
Adres strony internetowejhttp://medgo.pl
SpecjalizacjeSprzęt rehabilitacyjny, Sprzęt do treningu
Opis

Oferujemy kompleksowe rozwiązania telemedyczne i informatyczne placówkom medycznym, dzięki czemu mogą świadczyć usługi w następujących obszarach: MedGo Cloud – wymiana danych medycznych i telekonsultacje w chmurze. MedGo CardioMonitor – monitorowanie stanu zdrowia w schorzeniach sercowo-naczyniowych. MedGo Telerehabilitacja - rehabilitacja w domu Pacjenta pod stałym nadzorem Centrum Monitoringu. MedGo Care – opieka domowa dla pacjentów z przewlekłą chorobą wieńcową, po zawałach i dla wszystkich, którzy wymagają pomocy tam, gdzie nie dociera opieka stacjonarna.

 
facebooktwitter
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »