« Powrót
 
Nazwa specjalistyNefroLogin
Adres Ogólnopolska platforma
E-mailmichal.sajewicz@nefrologin.pl
Telefon+48 533 680 142
Adres strony internetowejhttp://nefrologin.pl
SpecjalizacjeSprzęt rehabilitacyjny, Dietetycy, Sprzęt do treningu
Opis

NefroLogin oferuje zintegrowaną platformę telemedyczną dla osób z przewlekłymi chorobami, głównie z przewlekłą chorobą nerek. Usługi oferowane przez platformę koncentrują się na opiece nad pacjentem w domu. Platforma stanowi dopełnienie leczenia chorego na nerki w stacjach dializ oraz poradniach nefrologicznych. Oferujemy usługi z zakresu : teleopieki nefrologicznej i kardiologicznej, teleopieki dietetycznej, telerehabilitacji.

 
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »