« Powrót
 
Nazwa specjalistyKELTON
sprzęt kulturystyczny i fitness
Adres Sklep internetowy
E-mailsklep@kelton.pl
Telefon(14) 68 61 120
Adres strony internetowejhttp://www.kelton.pl
SpecjalizacjeSprzęt do treningu
Opis

Firma LUEWO produkuje profesjonalny sprzęt kulturystyczny od 2005 roku.

Dbamy o każdy szczegół naszego sprzętu z myślą o komforcie i bezpieczeństwie podczas wykonywanych ćwiczeń. Jego konstrukcja jest dokładnie opracowywana i sprawdzana przez nasz Dział Konstrukcyjny. Aby sprzęt spełniał wszystkie oczekiwania klienta jest produkowany na najlepszych urządzeniach wiodących marek światowych tj. Bomar, Esab, Lincoln, Electric. obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów, nad którymi czuwa kompetentna kadra menadżerska.

Proponowany przez Nas sprzęt spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Posiada certyfikaty TUV i, EN, PN oraz PCA /certyfikacja wyrobów. Posiadamy również deklaracje zgodności z normami.

Zapewniamy dostawę naszym transportem, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi.

Wyroby naszej firmy są polskim wyrobem najwyższej jakości, a materiały użyte do produkcji posiadają atesty i certyfikaty. Potwierdza to nasza lista referencyjna Proponujemy kompleksowe usługi doradcze i projektowe, modernizację już istniejących siłowni.

Wyposażamy zarówno prywatne siłownie domowe, jak również komercyjne siłownie, młodzieżowe sale gimnastyczne, kluby sportowe oraz sale treningowe dla policji, straży pożarnej i innych służb na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Dysponując długoletnim doświadczeniem chętnie pomożemy Państwu w podejmowaniu trafnych decyzji przy zakupie sprzętu.

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »