« Powrót
 
Nazwa specjalistyKELTON
sprzęt kulturystyczny i fitness
Adres Sklep internetowy
E-mailsklep@kelton.pl
Telefon(14) 68 61 120
Adres strony internetowejhttp://www.kelton.pl
SpecjalizacjeSprzęt do treningu
Opis

Firma LUEWO produkuje profesjonalny sprzęt kulturystyczny od 2005 roku.

Dbamy o każdy szczegół naszego sprzętu z myślą o komforcie i bezpieczeństwie podczas wykonywanych ćwiczeń. Jego konstrukcja jest dokładnie opracowywana i sprawdzana przez nasz Dział Konstrukcyjny. Aby sprzęt spełniał wszystkie oczekiwania klienta jest produkowany na najlepszych urządzeniach wiodących marek światowych tj. Bomar, Esab, Lincoln, Electric. obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów, nad którymi czuwa kompetentna kadra menadżerska.

Proponowany przez Nas sprzęt spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Posiada certyfikaty TUV i, EN, PN oraz PCA /certyfikacja wyrobów. Posiadamy również deklaracje zgodności z normami.

Zapewniamy dostawę naszym transportem, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi.

Wyroby naszej firmy są polskim wyrobem najwyższej jakości, a materiały użyte do produkcji posiadają atesty i certyfikaty. Potwierdza to nasza lista referencyjna Proponujemy kompleksowe usługi doradcze i projektowe, modernizację już istniejących siłowni.

Wyposażamy zarówno prywatne siłownie domowe, jak również komercyjne siłownie, młodzieżowe sale gimnastyczne, kluby sportowe oraz sale treningowe dla policji, straży pożarnej i innych służb na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Dysponując długoletnim doświadczeniem chętnie pomożemy Państwu w podejmowaniu trafnych decyzji przy zakupie sprzętu.

 
facebook
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »