« Powrót
 
Nazwa specjalistyRadowicz Damian
AdresTuszyńska 101 m.12 93-376 Łódź
E-maildamian.rado@gmail.com
Telefon510137064
Adres strony internetowejhttp://radowiczdamian.pl
SpecjalizacjeDietetycy
Opis

Nazywam się Damian Radowicz, jestem dietetykiem sportowym oraz piłkarzem. Ukończyłem kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie oraz żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży. Ponadto jestem praktykiem, ponieważ przeszedłem 3 operację i nie grałem w piłkę 704 dni... Zmieniłem dietę, zobaczyłem jak żywienie ma ogromny wpływ na stan naszego zdrowia i formę sportową. Pomogłem sobie, a teraz chcę pomagać innym. Jeśli chcesz podnieść swój poziom sportowy, wyjść mocniejszy po kontuzji warto napisać;)

 
facebookyoutube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


play-13x9-xturbo.jpg

X-Turbo Spalanie

Czwarta i zarazem najbardziej wymagająca edycja treningu Turbo Spalanie. Dodatkowe 40 sekundowe ćwiczenia stabilizacyjne w każdej rundzie + bonusowa 4 runda! Ten trening da Wam popalić!

trenuj »
Zobacz wszystkie »