« Powrót
 
Nazwa specjalistyRadowicz Damian
AdresTuszyńska 101 m.12 93-376 Łódź
E-maildamian.rado@gmail.com
Telefon510137064
Adres strony internetowejhttp://radowiczdamian.pl
SpecjalizacjeDietetycy
Opis

Nazywam się Damian Radowicz, jestem dietetykiem sportowym oraz piłkarzem. Ukończyłem kurs żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki w sporcie oraz żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży. Ponadto jestem praktykiem, ponieważ przeszedłem 3 operację i nie grałem w piłkę 704 dni... Zmieniłem dietę, zobaczyłem jak żywienie ma ogromny wpływ na stan naszego zdrowia i formę sportową. Pomogłem sobie, a teraz chcę pomagać innym. Jeśli chcesz podnieść swój poziom sportowy, wyjść mocniejszy po kontuzji warto napisać;)

 
facebookyoutube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »