« Powrót
 
Nazwa specjalistyLuiza Avagyan
Adres Łódź
E-mailluiava@interia.pl
Telefon534-142-261
SpecjalizacjeTrenerzy Personalni
Opis

Certyfikowany trener personalny . Miłośniczka zajęć wzmacniających i kształtujących sylwetkę , szczególną uwagę zwracam na systematyczność ,która przynosi dobre efekty w krótkim czasie .
Podczas treningu skupiam się wyłącznie na Tobie abyś osiągnął swój cel ! Od najmłodszych lat kocham sport jest on nierozłączna częścią mojego życia ,od 10 lat uczęszczam na siłownie 3 lata trenowałam Muay Thai oraz uczęszczałam na zajęcia z  Boxu . Prowadzę zajęcia Aeroboxu . Specjalizuje się w treningu obwodowym dodająć techniki z walk ,które przyspieszają spalanie kalorii.Aktualnie zajmuję się treningami kondycyjnymi i wytrzymałościowymi uprawiając crossfit .

 
facebookyoutube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


fota-fb_edited-7x5.jpg

Zasady zdrowego odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób musisz zacząć od zmiany swojego myślenia. Poznaj właściwe nawyki żywieniowe i naucz się planować posiłki, tak aby szybko i zdrowo osiągnąć swój cel.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


13x9-ciche-cardio.jpg

Ciche Cardio

30 minutowy trening całego ciała, przy którym nie będziecie hałasować, a mimo to spalicie dużą ilość kalorii oraz zaangażujecie mięśnie całego ciała.
Ciche Cardio idealnie sprawdzi się jako trening w mieszkaniu przy mało wyrozumiałych sąsiadach, jeśli macie śpiące dziecko w domu lub na wakacjach w pokoju hotelowym.
Ten trening wskazany jest również dla osób, które nie mogą obciążać kolan oraz stawów skokowych i nie powinni wykonywać ćwiczeń takich jak tupanie i skakanie.

trenuj »
Zobacz wszystkie »