« Powrót
 
Nazwa specjalistyMichał Grzelak
Adres Łódź
E-mailmichal_grzelak@o2.pl
Telefon506404307
SpecjalizacjeTrenerzy Personalni
Opis

Trener personalny Master w klubie Pure Jatomi Fitness w Łodzi. Został wybrany Trenerem Personalnym roku 2012 w klubach Pure. Absolwent Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim.

Cały czas poszerza swoją wiedze biorąc udział w konwencjach i szkoleniach. Interesuje go poszerzanie wiadomości i umiejętności o nowych formach treningu, suplementacji, a przede wszystkim odżywianiu z szczególnym naciskiem na tzw. zdrową żywność.

Receptą na sukces podopiecznych Michała jest połączenie indywidualnie dobranego treningu i odpowiednio zbilansowanej diety. Ćwicząc z Michałem nie ma mowy o rutynie, dzięki korzystaniu z takich form treningu jak trening funkcjonalny, TRX, kettlebells, Crossfit, trening siłowy, Streatching, oczywiście trening redukujący wagę oraz treningi poprawiające wydolność i ogólnie zdrowie.

Pomoże Ci uniknąć błędów oraz zmotywuje do ciężkiej pracy dzięki czemu szybciej zrealizujesz swój CEL.

 
youtube
 

CENTRUM KONTUZJI


sesja-centrum-sportowca-pure-11-1280x850.jpg

Stretching dynamiczny vs stretching statyczny

Wbrew powszechnych opiniom wykonywanie stretchingu statycznego przed treningiem ma negatywny wpływ na wydajność naszych mięśni, a w szczególności ich siłę, dlatego przed treningiem stosujemy stretching dynamiczny. Stretching statyczny jest jednak niezastąpiony, jeśli chodzi o rozluźnienie mięśni po treningu.

więcej »
Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM ODŻYWIANIA


Zobacz wszystkie »
 

CENTRUM TRENINGU


x-week-13x9.jpg

X-Week

X-Week to ekstremalny tygodniowy program treningowy, który wymaga dużej determinacji... jednak nie pożałujecie ani jednej wylanej kropli potu. EFEKTY GWARANTOWANE!!!

trenuj »
Zobacz wszystkie »